• Головна
  • У Тернополі суд над керівниками страйкому перенесли на 12 грудня
20:20, 9 грудня 2013 р.

У Тернополі суд над керівниками страйкому перенесли на 12 грудня

9 грудня на 16:00 було призначено судилище над активістами тернопільського майдану Володимиром Стаюрою та Марією Чашкою. Під приміщенням суду зібралося кілька сотень людей на підтримку свободівців.

Засідання так і не розпочалося, людей протримали в очікуванні півтори години аби перенести суд на 12 грудня. Про це повідомили у прес-службі ВО “Свобода”.

«Очевидно, що наші «чесні» та «справедливі» судді злякалися натовпу під своїми стінами. Та я переконаний, що і на наступне засідання прийде не менше людей, ніж сьогодні. Ми прийшли сюди, ми не ховаємось, бо ніякого злочину не вчиняли. Не захоплювали будівлю, не блокували її. Вони засуджують мирний мітинг тернопільської громади і цими своїми звинуваченнями ще більше закликають людей, щоб ті виходили на майдани. Якщо ми не будемо сидіти поодинці, влада не зможе нам протистояти. Майдан буде жити навіть якщо заарештують когось із нас, майдан вже не зупинити. Нашу справу продовжать інші і ми будемо стояти під судами за будь-якого учасника майдану, за кожну людину, яку влада спробує засадити», – зазначив з цього приводу голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Стаюра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...