![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
21:00, 10 грудня 2013 р.
Хоптян зібрав на нараду всіх керівників і розповів їм про ягідки
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян зібрав сьогодні на нараду керівників усіх департаментів та управлінь ОДА.
Судячи з повідомленння прес-служби, керівник області намагається не помічати багатотисячних протестів на Євромайдані та висловлення йому недовіри облрадою від імені громади Тернопільщини.
Хоптян продовжує жити у своєму світі, тож обговорюючи соціально-економічний стан Тернопілля, він зосередив свою увагу на питанні… створення в області робочих місць, зокрема завдяки розвитку садівництва та ягідництва. Очільник регіону заявив, що на Тернопільщині вже посаджено близько 2 тисяч гектарів садів. У планах, протягом трьох наступних років посадити в області близько 10 тисяч гектарів.
Керівник області доручив вивчити питання щодо створення при департаменті економіки управління промисловості, а також розглянути питання щодо реформування департаменту агропромислового розвитку.
«Незважаючи на те, що хтось мітингує, я хочу заявити і сказати, що влада області працює. Сьогодні з впевненістю можна констатувати, що влада області повністю забезпечує роботу систем життєзабезпечення. Люди хочуть бачити конкретні справи, а не слухати гасла», – заявив на нараді керівник області Валентин Хоптян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...