• Головна
  • Тернопільським мітінгувальникам радо допомагають київські таксисти
14:00, 12 грудня 2013 р.

Тернопільським мітінгувальникам радо допомагають київські таксисти

Доїхати до Києва поїздом, на диво, з Тернополя вдається без проблем. Придбати квиток можна за кілька годин до поїзда, незважаючи на те, що вся Україна, і в тому числі Тернопіль, їдуть на майдан.

На допомогу тим, хто хоче на майдан, у столиці приходять таксисти. Вони радо довезуть до місця призначення. Хоч мову ведуть часто ламаною українською, але намагаються пояснити все саме українською.

“Я всіх, кого підвожу, питаю, чи не з Тернополя. Багатьох впізнаю за мовою – дзвінко українською, – почав розмову таксист. – Я здивований, що ви прибули поїздом, адже в нас по новинах передають, що десятки автобусів їдуть з Тернополя на Київ. Таке враження, що весь Тернопіль давно тут”.

"Жодних проблем з доїздом чи пропусками у Києві не було. Не довелося показувати навіть журналістське посвідчення. Майдан, підтримуваний спікерами, шириться і активно живе. 

За словами мого співрозмовника, найбільше прорахунки влади відчувають кияни. Адже на них впливають не лише всеукраїнські, але й загальноміські рішення. Навіть ті, хто говорять російською, до Росії в Києві не хочуть. Як пояснюють в оргкомітеті майдану, коли відбувається заміна одних людей з областей іншими, то жителі києва не дають майдану знелюднюватись. Крім того, допомагають одягом, їжею і навіть надають своє житло для того, щоб переночувати або прийняти душ. Тож Україна сьогодні єдина. Люди їдуть на Київ усіма можливими видами транспорту", - пише Наталка Кузьменко в газеті “Місто

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...