• Головна
  • Тернопільський євромайданівець: невже у ДАІ не розуміють, що перевірки автобусів не зупинять нас
20:25, 12 грудня 2013 р.

Тернопільський євромайданівець: невже у ДАІ не розуміють, що перевірки автобусів не зупинять нас

Як ми повідомляли, вчора до київського Євромайдану впродовж дня відправлялися автобуси. 11 грудня до Києва з Театрального майдану було відправлено понад 50 автобусів. Частина людей добиралася потягом, власними автомобілями. Відправлення добровольців Євромайдану триває і сьогодні.

Як відомо, неодноразово було зафіксовано, що автобуси з мітингувальниками, які виїжджали з Тернополя, зупиняли працівники ДАІ. 11 грудня близько 15:00 на вулиці 15 квітня правоохоронці намагалися перешкодити руху автобусів, які їхали до Києва. Також вчора близько 12 год. автобус, який виїжджав з Тернополя, зупинили для перевірки документів. Автобуси стояли й біля шкіл №3 та №4, правоохоронці їх не відпускали. Були також інші випадки, коли зупиняли транспорт пікетувальників. Причиною таких дій працівники ДАІ назвали відсутність ліцензії та несприятливі погодні умови.

Своїми думками щодо даної ситуації поділився один з Євромайданівців, який виїхав вчора з Тернополя до Києва.

“Напевно тернопільським ДАІшникам не має чого робити. Принаймні така думка склалася в мене та багатьох людей, які їхали разом в автобусі до Києва. «Як бик на червоний колір» – вони кидалися, щоб зупинити наш автобус”, – розповідає  0352 тернополянин Тарас.

За словами пана Тараса, такі дії з боку правоохоронців не можуть стати запорукою для українців на дорогу до столичного Євромайдану.

“Невже керівництво ДАІ України не може зрозуміти, що дані перевірки не зупинять людей, які слідують на Євромайдан?!” – каже  тернополянин.

Нагадаємо, з приводу перевірок автобусів з мітингувальниками сьогодні прес-служба ДАІ УМВС у Тернопільській області оприлюднила інформацію, з якою можна ознайомитися тут.

Фото: Від Тарнополя до Тернополя 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...