
13:17, 10 березня 2011 р.
На Тернопільщині чоловік демонтував частини залізничної колії
На 67 кілометрі перегону Хоростків – Копиченці, що в Тернопільській області, за кілька годин було викрадено 51 пружинний протиугон марки П-65.
Пристрій є важливим елементом дороги та застосовується в рейкових конструкціях. Це не дозволяє зміщуватись рейкам під дією коліс рухомого складу. Через викрадення пристроїв графіку руху поїздів не було порушено, повідомили ZAXID.NET у прес-службі управління МВС України на Львівській залізниці.
З виїздом на місце події, слідчо-оперативна група встановила групу осіб, ймовірно, причетних до крадіжки. Вночі правоохоронцям довелось обійти чимало домів та приватних осель мешканців Копиченців. На одному з подвір’їв вони все ж натрапили на протиугони. А згодом затримали й злодія, котрий відразу зізнався у скоєному. Раніше чоловік не мав проблем із законом та в процесуальному порядку не затримувався. Нині його притягують до відповідальності за крадіжку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:40, 9 травня
13:08, Вчора
17:37, 7 травня
11:29, 16 травня
15:48, 15 травня
live comments feed...
Коментарі