• Головна
  • У райцентрі Тернопільщини люди годинами чекають на міський автобус
21:00, 17 грудня 2013 р.

У райцентрі Тернопільщини люди годинами чекають на міський автобус

Чортківчани страждають від роботи міських перевізників.

А монополіст у цій сфері обслуговування в нас один – ВАТ «Чортківське АТП-16142». Доїхати з одного кінця міста в інший – то ще, хочу сказати, щось з чимось.

Розробка графіків руху міського пасажирського автотранспорту – це прерогатива міського органу самоврядування, точніше виконавчого комітету Чортківської міської ради. Саме він проводив конкурси на маршрути, визначав переможців в них. І міська рада погодилася із такими графіками. Але, якщо вже погодилася і затвердила, так міркуємо собі, то ще і повинна контролювати цей хаотичний «автоперевізочний процесорух». Навіщо тоді, роздумуємо вголос, понавиставляли/порозвішували по Чорткову тих табличок з напрямком руху міських автобусів, якщо той графік «хлопцям Мирослава Притули», що зайцеві стоп-сигнал.
Вчора постоявши добру годину на автобусній зупинці, очікуючи приїзду міського автобуса, подумалось дурне і несусвітнє: «От, якби позабирати в усіх тих крутих «начхальників» чи «нахальників» їхні круті авта і на роботу їх заставити добиратись на міських автобусиках». Яку б тоді вони пісню співали?

В салоні транспортного засобу, це точно, вони би почули багато підсолених і підперчених слів про свою тяжку роботу, а автобуси, гарантуємо стовідсотково, ще до кінця робочого дня ходили як «часики». Але це все фантазії автора. Такого у нашому дрімучому і сонному царстві-господарстві найближчим часом ніяк «непредвідеться». Але єдине, що може зробити, наприклад, той самий Чортківський міський голова, то повісити на чоло Мирославу Притулі, директору «ВАТно-чортківського АТП-господарства», бо зима-сніговиця вже на носі, табличку з погодинним і похвилинним напрямком руху міського транспорту. Може ця мазь якраз виявиться цілющою і дієвою, пише Золота пектораль.

І ще одне, як на мене, залишилось неозвучене, непроговорене питання: «Чи має право водій автобуса, який рухається з Білої у селище Заводське» не брати на свій «борт» опізнаного “автолайнера” пільговиків? В кожному нормальному місті приватні перевізники («бусиків-бабусиків» це питання також стосується) завжди притримують кілька місць для пільгових пасажирів, але Білівському хлопцю чи чоловічині, що їздить на Білівському автобусі, тоті зауваги-правила, не указ. А що тоді указ? Поясніть нам, несвідомим чортківчанам, законослушні люди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Робота для літніх людей, 18 000 грн зарплати на місяць": названо ТОП-5 гарячих вакансій, роботодавці готові платити
Автомобілі доведеться викопувати з-під снігу через люті хуртовини: синоптики попереджають про різку зміну погоди
Черговий скандал: актор "Студії Квартал 95", який числиться воєнним, активно гастролює, але отримав орден за "мужність і звитяги"
"Дощ, нескінченний сніг і справжній потоп чекають на області": в Україні вируватиме негода, небезпека для машин і людей
Оголошення
live comments feed...