10:50, 24 грудня 2013 р.
На Тернопільщині школярі виготовили унікальну ялинку (фото)
У продовж останніх років у Вишнівецькій ЗОШ Збаразького району на Тернопільщині стало доброю традицією проводити передноворічну акцію “А наша ялинка залишилася у лісі”.
На місце живої шкільної ялинки випускники ставлять ялинку штучну, яку виготовляють власноруч з підручного матеріалу, чим втілюють принципи сталого розвитку у реаліях сьогодення.
На фото – цьогорічна ялинка, яку виготовили із декоративної сріблястої сітки та оздобили рожевими стрічками. Каркас – із дерев’яних відходів шкільної майстерні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
10:52, 19 липня
1
10:57, 23 липня
78
14:42, 22 липня
58
live comments feed...