• Головна
  • Вперше за історію Тернополя розроблено документацію щодо меж трьох парків (фото)
18:00, 24 грудня 2013 р.

Вперше за історію Тернополя розроблено документацію щодо меж трьох парків (фото)

У місті розроблено документацію щодо меж парків «Національного відродження», «Топільче» та парку імені Тараса Шевченка.

«Цього року, для того щоб визначити конкретні межі парків було розроблено документацію на парк «Національного відродження» і «Топільче» також на завершенні документація на парк імені Тараса Шевченка, - розповідає Василь Кармазин, заступник начальника управління культури і мистецтв. - Як тільки буде затверджено межі парків, то буде чітко визначено яка і скільки саме у Тернополі паркової зони».

Крім того, за останні три роки у парковій зоні Тернополя зроблено чимало.

«У парку «Національного відродження» відреконструйовано амфітеатр, поставлено нові лавки, вставлено бруківку та зроблено квіткову композицію у вигляді годинника, - зауважує Василь Кармазин. – У парку «Топільче» відкрито новий фонтан, відреконструйовано доріжку від вулиці Миру до ТЦ «Орнава», встановлено нові скульптури. У парку імені Тараса Шевченка – відновлено дитячий майданчик, відреконструйовано набережну Тернопільського ставу, закуплено біотуалети та відремонтовано громадські туалети, зроблено альтанку на острівці закоханих, відновлено освітлення.

До дня 1025 – річчя Хрещення Київської Русі на набережній зроблено новий поміст і відреконструйовано хрест, зроблено підпірну стіну, яка веде від готелю «Тернопіль» до парку».

Василь Кармазин наголошує, що протягом цих років не велось жодного будівництва на території парків міста.

«Ми в парках можемо проводити реконструкцію уже існуючих об’єктів, чи приміром якийсь поточний ремонт, - підсумовує Василь Кармазин. – Про жодне нове будівництво в парках не може бути й мови».

567

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...