• Головна
  • Чи будуть на території військової частини у Тернополі навчальні заклади?
10:00, 26 грудня 2013 р.

Чи будуть на території військової частини у Тернополі навчальні заклади?

Будуть на території військової частини навчальні заклади, чи ні, у Міноборони не підтвердили, але й не спростували інформацію. Сказали, що станом на 20 грудня такого рішення немає.

Артилерійську бригаду А 1769 у Тернополі запланували розформувати до 31 грудня. Відтак подейкують, що на її місці буде філія Львівського держліцею ім. Героїв Крут та Коропецького обласного ліцею-інтернату. Проте у відповіді на запит “RIA плюс” у Міністерстві оборони України повідомили: “Рішення щодо розміщення навчальних закладів на території військової частини станом на 20 грудня 2013 року немає”.

Загалом же у військовій частині на 20 грудня перебували 23 офіцери та 78 військовослужбовців-контрактників. Ці армійці, за інформацією Міноборони, виконують заходи щодо закінчення розформування військової частини.

“Проблемних питань щодо їх подальшого розміщення у військових частинах та установах Збройних Сил України немає”, – зазначено у листі-відповіді кореспонденту.

Решта армійців уже служать на посадах в інших військових частинах та установах Збройних Сил. Натомість ті військовослужбовці, які наполягали на звільненні від військової служби, “були звільнені встановленим порядком відповідно до чинного законодавства”.

До слова, територія військової частини (загальна площа 14,5 га — прим. авт.), на якому дислокується поки діюча, перебуває на балансі квартирно-експлуатаційного відділу Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...