• Головна
  • Прокурори подали в суд на міського голову Тернополя
15:30, 27 грудня 2013 р.

Прокурори подали в суд на міського голову Тернополя

Прокуратурою міста Тернополя подано позов про визнання незаконним та скасування розпорядження Тернопільського міського голови №497 від 24.12.2013 року «Про вивішування прапорів».

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» не віднесено до компетенції органу місцевого самоврядування, в т.ч. міського голови, врегулювання питання розміщення на державних установах та комунальних підприємствах міста прапору, який не є Державним Прапором України, а також не відноситься до символіки міста Тернополя.

Таким чином, прийняте розпорядження міського голови, в частині зобов’язання керівників комунальних підприємств, установ та закладів та рекомендації керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності вивісити на будівлях прапор Ради Європи з 25 грудня 2013 року не є питанням місцевого значення та компетенцією міського голови та не узгоджується з принципом законності, проявом якого є забезпечення однакового правового регулювання суспільних відносин на всій території України.

Враховуючи викладене, приймаючи оскаржуване розпорядження №497 від 24.12.13 року, міський голова вирішив питання, що не належить до його компетенції, а тому дане розпорядження є незаконним та підлягає скасуванню.

На даний час, справа перебуває на розгляді у суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
Оголошення