• Головна
  • Чому новорічний салат олів'є цього року буде дорожчим?
12:30, 30 грудня 2013 р.

Чому новорічний салат олів'є цього року буде дорожчим?

Новорічний салат олів'є цього року буде дорожчим, адже за рік виросли ціни майже на усі його складники.

"Овочевий набір подорожчав. Це спостерігалося і з початку маркетингового року. При цьому зростання спекулятивне, воно відбувалося і в вересні", - повідомила експерт консалтингової компанії Марія Колесник.

Так, картопля подорожчала вдвічі, морква й цибуля на 60%. За рік мінімальна ціна на яйця зросла з 10 гривень до 15. Єдине, що залишилося стабільним у ціні, – м'ясо.

Продавці на базарі пояснюють, що ціни піднялися, тому що навесні городи стояли залиті водою, тож урожаю менше. "Все подорожчало. Овочі взагалі дорогі цьогоріч. Люди беруть, але скаржаться", - сказала продавчиня Валентина Корнєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
Те, що пробивалося на стіні в старовинному храмі, змусило священника завмерти: унікальна знахідка на Тернопільщині (ФОТО)
"Повістки і штрафи накриють масово незабаром, ТЦК починає шукати чоловіків з цими ознаками": мобілізація з 1 липня, ВЛК
Оголошення
live comments feed...