10:45, 30 грудня 2013 р.
У Тернополі чоловік з газовим балончиком в руках побив двох хлопців
Днями до Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ за допомогою звернулися двоє тернополян. Молоді люди, яким по 25 років, повідомили, що у центрі міста, поблизу бару «Файне місто» невідомий під час конфлікту застосував газовий балончик та наніс їм тілесні ушкодження.
Одного із потерпілих з численними травмами голови довелося госпіталізувати.
Правоохоронці з’ясували усі обставини інциденту, опитали потерпілих та свідків події. Вже невдовзі було встановлено й особу хулігана. Ним виявився 22-річний тернополянин.
Наразі підозрюваного поміщено в ізолятор тимчасового тримання. Відкрите кримінальне провадження за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Триває розслідування.
Окремі веб-сайти повідомили, що затримання підозрюваного у хуліганстві, пов’язане з політичною активністю. Такі заяви не відповідають дійсності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:23, 14 січня
11:46, Вчора
10:30, 10 січня
11:23, 14 січня
10:31, Вчора
live comments feed...