В тернопільських супермаркетах новорічні огірки коштують до 50 гривень за кілограм!

- Це якесь божевілля! Немає совісті в наших торгашів зовсім дерти з людей останнє! Чи думають супермаркети про репутацію, лояльність клієнтів? – обурюється тернополянка Ольга.

Жінка повідомила ЗЗ про те, що в тернопільських супермаркетах з`явились новорічні "знижки" на огірки та помідори.

За її словами в одному з супермаркетів Тернополя вона спостерігала шалені ціни на популярні овочі і фрукти у переддень Нового року. Так, у “Сільпо”, що розташоване в ТЦ “Орнава” вартість огірків становила 44-45 гривень за кілограм, залежно від сорту. Значно дорожчими від базарних виявилися помідори, болгарський перець цитрусові, м’ясо-молочна продукція. Пояснень від менеджерів магазину відвідувачка не отримала.

Така практика є традиційною ще з радянських часів, коли дефіцитні та делікатесні товари з’являлися на прилавках лише 1-2 рази на рік. Керівники торгівельних мереж не спішать переймати європейську практики, коли у час значного попиту ціни навпаки знижуть.

Не вплинула на апетити тернопільських спекулянтів і поява в Заліщицькому районі потужного тепличного комплексу. Чиновники декларували, що з завдяки овочам з Синькова вдасться суттєво здешевити ціни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі