Урожайною на немовлят стала новорічна ніч у Тернополі

Урожайною на немовлят стала новорічна ніч 2014 р. У родинах тернополян лише до 8 ранку з’явилось семеро малюків.

Двоє хлопчиків і п’ятеро дівчаток народились у пологових відділеннях другої міськлікарні в новорічну ніч. Медики жартома вже охрестили її «урожайною». В обласному перинатальному центрі «Мати і дитина» лише очікують на появу немовляти.

Коли годинник бив 12 разів, у родині 25-річної Ольги Пастернак та її 28-річного чоловіка Богдана  на світ з’явився малюк, як дві краплі схожий на тата. Перша дитина цього року у Тернополі народилась о 00.00! Хлопчик при народжені важив 3 300 г і мав ріст 51 см.

Батьки побачили свого малюка одночасно, адже татко Богдан був присутнім і допомагав своїй дружини на пологах. Це перша дитина у цій сім’ї. Батьки новорічного малюка в шлюбі вже понад три роки, а разом – 9!

-  Як назвемо синочка – ще не знаємо, - зізналась нам щаслива мамуся, юрист Ольга Пастернак, 25 р. – Планували або Артемчиком, або Владиком. Остаточно вирішуватимемо, коли всі щасливо повернемось додому.

Новоспечений татко Богдан, коли вперше побачив свою крихітку, плакав від щастя. Бабусі й дідусі також щасливі. Батьки Олі вже мають онучку – 4-річну доньку молодшої сестри породіллі. Тепер у родині буде й онучок, пише 20 хвилин.

Немовлятка, які народились у новорічну ніч

00.00 - хлопчик

00. 15 - дівчинка

00.20 – дівчинка

02.20 – хлопчик

03.00 - дівчинка

03.18 - дівчинка

07.30 – дівчинка

Журналісти вітають батьків з народженням діток. Нехай ростуть здоровенькими на радість усім і мають щасливу долюJ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі