Тернопільська маршрутка на повному ходу почала розвалюватися

Як повідомили в Державтоінспекції 31 грудня, перед самим Новим Роком, серйозних пошкоджень зазнав маршрутний автобус з пасажирами.

Близько 20.00 під час руху по мосту через річку Серет, що на початку вулиці Мазепи, у транспортного засобу ледь не відвалилося переднє колесо. Водій спрямував автобус на тротуар. Лише дивом ніхто не постраждав. Через пізній час та складність пошкодження ремонт тривав до обіду 1 січня, йдеться у повідомленні.

На щастя Новий рік пасажири злощасного автобуса зустріли вдома, а не в лікарні, пише ЗЗ. Якби не реакція водія та невелика швидкість наслідки могли б бути значно гіршими. Технічний стан тернопільських маршруток давно викликає занепокоєння.

Власники місцевих транспортних компаній купують дешеві і неякісні китайські та індійські автобуси I Van, TATA та Еталон,  які не відповідають жодним європейським нормам безпеки. Після 3-4 років експлуатації більшість з них стають непридатними для використання. Керівництво міста потурає такій недалекоглядній політиці. Це й не дивно: власником чималої кількості маршрутів є начальник транспортного відділу Тернопільської міськради Ігор Мединський.

Залишається сподіватися на міцні нерви водіїв та Божу поміч. Наступного разу, коли у жовтої тернопільської розвалюхи відлетить колесо, лише ці два фактори врятують пасажирів від каліцтва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі