Один крок до 2 мільйонів гривень – сьогодні оголосять глядацький вердикт “Тріоді” (фото)

4 січня, на гала-концерті “Х-фактора” тернопільський гурт “Тріода”  може стати переможцем вокального шоу.  

Як повідомлялося, 28 грудня стали відомі імена суперфіналістів “Х-фактора” – колектив “Тріода” і Олександр Порядинський. Глядацьке голосування визначатиме, хто стане найсильнішим вокалістом країни 2014 року та володарем грошового призу у 2 мільйони гривень. До речі, на “Х-факторі” “Тріоду” вже визнали голосом народу.

Щоб підтримати тернопільський гурт “Тріода”, шанувальники колективу закликають в соцмережі голосувати за цей гурт.

Тернопільський співак та учасник 2-го сезону шоу “Х-фактор” Аркадій Войтюк написав у соцмережі, що підтримує творчість “Тріоди” і буде голосувати за неї.

“Я дуже поважаю Сашка Порядинського і, напевно, б голосував за нього, якби не мої колеги по команді КВН "VIP-Тернопіль", які увірвалися в шоу і показали високий рівень протягом усього сезону! Я підтримую своїх "соловейків"! Я підтримую "ТРІОДУ"! Хто зі мною, надсилайте смс з текстом 06 на номер 7766!”, – пише Аркадій Войтюк.

Повідомлення з такими закликами розміщені у різних групах в соцмережі. Особливо активно розповсюджують фотографії “Тріоди” тернополяни, адже вони таким чином підтримують своїх земляків та просять усіх глядачів голосувати за “Тріоду”.   

Як підтримати улюбленого виконавця, можете дізнатися тут.

Пропонуємо до уваги інтерв’ю joinfo з тернопільським колективом “Тріода”.

- Хлопці, а ви довіряєте своїй інтуїції?

Сашко: Довіряю. Інколи вона підводить, але у більшості випадків все справджується.

Андрій: Я намагаюся адекватно оцінювати ситуацію, брати до уваги різні обставини, але й до інтуїції прислухаюся.

Вова: В мене така інтуїція, що краще б я їй не довіряв.

- А чи підказала вам інтуїція, що ви вийдете в суперфінал?

Андрій: В мене було таке передчуття. Як тільки ми прийшли на кастинг, Оксана Марченко в нас вселила таку впевненість, підняла бойовий дух, що ми повірили в себе.

- У вас траплялися якісь цікаві історії під Новий рік? Можливо ви зустріли свят в незвичній обстановці?

Андрій: Весь цей рік для нас був незвичним. Нам ще ніколи в житті не дарували стільки подарунків, позитивних емоцій, щирих людських сліз. Ми просто в захваті.

Вова: На Новий Рік ми завжди працюємо - співаємо в ресторані. Тому новорічні святи кожен рік святкуємо з запізненням.

- Як ви вважаєте, що робить колектив успішним? В чому секрет успіху?

Сашко: Якщо виконавець сформований, повноцінний, то він повинен бути багатогранним. А в колективі всі ці якості повинні поєднуватися. Крім того, членів колективу повинна об’єднувати дружба, професіоналізм, спільні інтереси.

Андрій: Артист повинен бути щирим, вкладати в свою творчість душу, віддавати улюбленій справі всього себе, кожен раз виходити на сцену, як в останнє.

- Ви вже відчули на собі вплив слави?

Андрій: Ми дуже боїмося підхопити “зіркову хворобу“. Коли артистів гублять прояви їх “зірковості“, то це велика трагедія. Ми навіть попередили своїх рідних: якщо побачать у нас симптоми “зіркової хвороби“, то нехай поставлять на місце, повернуть на землю.

- А у кожного з вас є особисте правило, яке ви ніколи не порушуєте та завжди притримуєтесь?

Андрій: Завжди, за будь-яких обставин, залишатися людиною, ставити себе на місце іншого, щоб краще розуміти оточуючих.

Один крок до 2 мільйонів гривень – сьогодні оголосять глядацький вердикт “Тріоді” (фото), фото-1 Один крок до 2 мільйонів гривень – сьогодні оголосять глядацький вердикт “Тріоді” (фото), фото-2 Один крок до 2 мільйонів гривень – сьогодні оголосять глядацький вердикт “Тріоді” (фото), фото-3 Один крок до 2 мільйонів гривень – сьогодні оголосять глядацький вердикт “Тріоді” (фото), фото-4 Один крок до 2 мільйонів гривень – сьогодні оголосять глядацький вердикт “Тріоді” (фото), фото-5
trioda 11
trioda 11
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі