ВО «Свобода» вважає політичним тиском підпал автомобіля депутата Тернопільської міськради

Учора ввечері  невідомі спалили автомобіль члена Тернопільської міської організації ВО "Свобода", депутата Тернопільської міськради, голови спеціяльної депутатської комісії із захисту громадянських прав членів тернопільської територіяльної громади Богдана Попадина.

Як зазначають в прес-службі обласної організації ВО «Свобода», днями Богдан Попадин намагався визволити безпідставно заарештованого свободівця Маряна Кобзура з клопотанням взятти ув'язненого на поруки, крім того, брав участь в акціях протесту й неодноразово виступав на сесіях міської ради проти свавілля чинного режиму.

"Я живу у багатоповерхівці, біля неї автомобіль ніколи не паркую, а залишаю його на ночівлю у знайомих, які мешкають неподалік у власному будинку. 3 січня приблизно о 19:15, як завжди, поставив у них на подвір'ї свою автівку і пішов додому. Десь за годину після того, о 20:15, до мене зателефонували стурбовані господарі та повідомили, що мій автомобіль у їхньому дворі горить. Я одразу ж прибіг туди, ми гасили полум'я водою, потім уже нам допомогли пожежники, які приїхали за викликом. Після того авто забрали на експертизу. За реакцією експертів, які на місці з'ясовували причину загоряння, я зрозумів, що автомобіль наче був облитий дизпальним", – розповів Богдан Попадин.

"Через те що вся Україна повстала проти влади Януковича, по всій державі котяться хвилі репресій. Зараз ці репресії уже дійшли до Тернопільщини. Недавно без вагомих причин міліція заарештувала активного учасника Майдану свободівця Маряна Кобзура, вчора спалили автомобіль Богдана Попадина, який доводив незаконність дій правоохоронців щодо учасників акцій протесту. І автомобіль Богдана Попадина, цілком очевидно, спалили невипадково, адже саме автомобілі багатьох активістів Майдану, громадян, які протистоять Януковичу і його поплічникам, палили у різних містах України", – зазначив голова Тернопільської міської організації ВО "Свобода" Роман Навроцький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі