У Святвечір на вулицях та вокзалах Тернополя безхатченкам роздавали теплі речі та харчі

Шкарпетки, засоби особистої гігієни, теплі речі та харчі роздавали безпритульним на вулицях та вокзалах тернополяни у Святвечір.

Таку ініціативу проявила молодь, яка не входить до жодних об’єднань. Люди просто оголосили в Інтернеті про збір речей для потребуючих. Відгукнулися менше десятка людей. Але цього вистачило аби підготувати двадцять подарункових наборів.

Приходимо на залізничний вокзал. На другому поверсі у залі очікування п’ятеро людей специфічної зовнішності. Дехто злегка нетверезий. Не зважаючи на Святвечір, двоє із них шарпаються – щось не поділили. До них підходять хлопці і вручають коробки.

-  Тільки ж не бийтеся – свято надворі, - кажуть чоловікам.

У тих відразу міняється настрій. Ті хто билися просять пробачення у хлопців та обнімаються між собою. Тиснуть руки тим, хто принесли подарунки. Сміються та розпаковують їх.

 - Хочемо, аби ті люди, які не мають з ким і де провести святвечір теж відчули свято та радість, - каже 20 хвилин ініціатор акції Стас Дудкін. – Ми дали цим людям подарунки і привітали зі святом. Вони привітали також і нас. Це було приємно. Наступного року думаю теж зробимо подібну акцію.

Молоді люди також зібрали теплий одяг. Його передадуть в організацію «Карітас», аби ті віддали одяг тим людям, які його потребують.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі