Завдяки тернополянам сиротинці отримали електро- та канцтовари (Фото)

У Тернополі завершилась благодійна акція “Подаруй посмішку”. Тернопільські сиротинці отримали до свят подарунки, які їм були найбільш необхідні.

Завдяки тернополянам, які доклалися до доброї справи, соціальний гуртожиток для дітей, позбавлених батьківського піклування, що на вул. Карпенка, 16, отримав новий порохотяг. Обласному комунальному будинку для дітей шкільного віку, що на просп. С. Бандери, 81, дісталися електропраски, подовжувач, дошка для прасування, канцтовари, одяг та солодощі. Натомість Тернопільський обласний притулок для неповнолітніх, що на вул. Стрімкій, 6, одержав іграшки, канцелярське приладдя, пластилін, книги та солодощі.

- Ми як організатори благодійної акції “Подаруй посмішку” висловлюємо щиру подяку усім тернополянам, які долучилися до нашої ініціативи, – каже виконавчий директор ТММГО “Файне місто” Василь Томчишин. – Саме завдяки вам ми змогли провести маленьке свято для тих, хто і справді цього нині потребує!

Завдяки тернополянам сиротинці отримали електро- та канцтовари (Фото), фото-1 Завдяки тернополянам сиротинці отримали електро- та канцтовари (Фото), фото-2 Завдяки тернополянам сиротинці отримали електро- та канцтовари (Фото), фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі