Святкування Нового року та Різдва не обійшлось для тернополян без халеп

Так, з 31 грудня по 8 січня тернополяни нарікали і на прорив каналізації, і на затоплення квартир, і на застрягання у ліфті. 

Про це розповіли у інформаційно-аналітичному відділі служби 15-80 міськради. Однак, як зауважили у службі, такі звернення – типові. Адже з такими ж проблемами люди звертаються і не у святкові дні.

- Найчастіші звернення були пов’язані із забитою каналізацію, - кажуть на довідці. – Вочевидь, ми ще не усі вміємо правильно нею користуватись. Тож водоканалівцям доводилось виїжджати і у святкові дні. І, як бачимо із нашого зведення, проблему вирішували швидко.

Звертались також тернополяни через прорив труб у пустих квартирах, відсутність тиску на холодну воду і т. д.

Трохи менше, за інформацією служби, скаржились люди на проблеми із світлом. Так, подекуди доводилось виправляти проблему РЕМу, а подекуди – електрикам із жеку.

 - Так, сиділи без світла із 31 грудня на перше січня у одному із багатоквартирних будинків на Чернівецькій, - кажуть на довідці. – Після їхнього звернення виїхали працівники міськРЕМ, але проблема виявилась внутрішньо будинковою. Тож працювали електрики із жеку. А ось на вулиці Бойчуків 31 грудня виходила з ладу кабельна лінія. Тож деякий час були без світла будинки на вулиці Київській, Пушкіна, Чалдаєва. Там уже працював міськРЕМ.

 Не обійшлось без неприємних сюрпризів і для мешканців будинку на Лисенка. Так, 8 січня у одному із будинків застрягли мешканці у ліфті, пише 20хвилин.

- На визволення людей із пастки пішло майже 10 хвилин, - кажуть у службі. – Так, звернулись о 12.36, а уже в 12.45 їх визволили. Подібна скарга надходила і з будинку на Курбаса,2: поскаржились в 7.47, а о 8.00 уже вийшли з ліфта. Скаржились тернополяни і на неробочі ліфти. І хоч у святкові дні працівники могли б реагувати суто на ті випадки, де потрібно визволяти людей з ліфтів, але вони ішли назустріч тернополянам і виїжджали ремонтувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі