На Тернопільщині визначили кращих діячів галузі культури та мистецва

Премію імені Георга Пінзеля у номінації «Архітектура» за 2013 рік присудили заступнику начальника міського управління містобудування та архітектури та кадастру Данилу Чепілю – як автору творчої роботи з влаштування монумента Незалежності України та реконструкції комплексу фонтанів на бульварі Шевченка.

Окрім нього визначено лауреатів обласних премій в галузі культури за результатами 2013 року у ще 8 номінаціях.

Зокрема у номінації „Краєзнавство — імені Петра Медведика” премія дістанеться – Євгену Удіну, автору мистецького циклу „Міста і містечка”.

У номінації „Література – імені Богдана Лепкого” Володимиру Присяжному, автору збірки новел „Долоні світанку”, у номінації „Твір для дітей та юнацтва – імені Іванни Блажкевич” – Валентині Семеняк-Штангей, автору книги „Спитай у свого Янгола”, у номінації „Музичне мистецтво – імені Соломії Крушельницької” – Мирославу Крілю, автору оркестровок творів для симфонічного оркестру „Українці, єднаймося”, „Колядуймо разом нині”, „Симфонічна музика”.

У номінації „Публіцистика – імені Ярослава Стецька” – Петру Федоришину, автору книги „У водовертях Серету”, у номінації „Журналістика – імені Володимира Здоровеги” – Василю Бурмі, автору книги „Привиди старих замків”, у номінації „Образотворче мистецтво – імені Михайла Бойчука” – Михайлу Кузіву, автору циклу робіт „Україна від Трипілля до сьогодення”, у номінації „Декоративно-ужиткове мистецтво – ім. Ярослави Музики” – Вірі Матковській, збирачу приватної колекції українського національного одягу.

Премії номінанти отримають під час урочистої церемонії, повідомляють в облраді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі