На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО)

Сніг, який випав сьогодні у Тернополі, перетворився на суцільну ожеледицю. У місцях, де великі ями, утворилися калабані. Це особливо стосується прибудинкових територій міста.

“Дуже слизько ходити. Ожеледиця блестить і важко розрізнити калабаню від льодової кірки, яка вкрила асфальт. Тому можна потрапити у калабяню. Яке б надійне взуття не мати, неможливо не зіпсувати його”, – каже тернополянка Марія.

Зазначимо, за інформацією управління ЖКГ, благоустрою та екології у Тернополі снігоочисна техніка почала працювати 13 січня з 4 год. ранку. Також на офіційному сайті Тернопільської міськради повідомляється, що у ніч з 13 на 14 грудня комунальники забезпечать посипку піщано-соляною сумішшю проїзних частин вулиць та доріг по усіх мікрорайонах Тернополя, посипатимуть і тротуари.

На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-1
На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-2
На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-3 На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-4 На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-5 На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-6 На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-7
На вулицях Тернополя ожеледиця та калюжі (ФОТО), фото-8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі