Дружині Хоптяна не вдається керувати Гусятинською райрадою навіть попри рішення суду

Попри те, що учора Гусятинський районний визнав незаконним рішення про дострокове звільнення з посади Гусятинської райради дружини голови облдержадміністрації Надії Хоптян, головою райради й надалі залишається обраний у грудні 2013 року Василь Бойчук.

У постанові суду йшлося, що позов Надії Хоптян до Гусятинської районної ради та депутатів Василя Бойчука і Любомира Лівеля про визнання незаконними дії депутатів в проведенні (продовженні) 23 сесії шостого скликання Гусятинської районної ради від 3 грудня 2013 року, визнання сесії такою, що не відбулася та визнання незаконними і скасування рішення сесії, задовольнити частково.

Зокрема визнано незаконним та скасовано рішення про дострокове припинення повноважень Надії Хоптян, а також рішення про обрання головою Гусятинської районної ради Василя Бойчука.

За даними прес-служби райради, Бойчук та заступник Лівель мають намір оскаржити постанову колегії суддів Гусятинського районного суду у Львівському окружному апеляційному суді протягом 10 днів.

«До винесення постанови Львівським окружним апеляційним судом Бойчук та Лівель залишаються на своїх посадах», – наголошується в повідомленні прес-служби райради.

Нагадаємо, 3 грудня 2013 року депутати райради висловили недовіру Надії Хоптян та влаштували їй "коридор ганьби".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі