У Тернополі біля храму святого Василія Великого невідомі понівечили фігуру Матері Божої

Вандалізм у капличці біля храму святого Василія Великого на Новому світі у Тернополі: невідомі вночі понівечили фігуру Матері Божої. Пошкодження виявила одна з прихожан церкви сьогодні вранці. Люди, які прислуговують, відразу звернулись до міліції.

Усе трапилось вночі, припускає пані Ольга. Жінка прислуговує в храмі святого Василія Великого, і саме до неї вранці звернулась одна з прихожан церкви і розповіла тв4 про пошкодження.  

Ольга Бігусяк, допомогає у церкві святого Василія Великого: "Сказала, чи ми бачили, що сталось з Матінкою Божою. Звичайно, ми не бачили, підійшли, і тоді побачили, привідкриті були двері, і понівечене обличчя Матері Божої".

Капличка поблизу храму зведена у 2007 році. Всередині - фігура Матері Божої висотою більш як 3 метри, виготовлена під замовлення з гіпсу, не на камеру розповідає меценат, який збудував капличку. У церкві припускають: хуліганів було кілька, бо сягнути обличчя Богородиці без драбини чи сторонньої допомоги - неможливо.

Ольга Бігусяк, допомогає у церкві святого Василія Великого: "То просто людина не думала, що вона робила, бо безслідно, як кажуть, не зійде, буде покарано. Якщо вона не задумувалась, якщо то молода людина це зробила, то в подальшому це взагалі падає покарання на покоління його слідуючі, і на родину, і на всіх".

Вхід до храму завжди відкритий, а от капличку на ніч закривали. Тепер тут облаштують надійніші замки.

На місці працювала  слідчо-оперативна група, наразі правохоронці з'ясовують всі деталі інциденту, опитують свідків, і звертаються до тернополян, хто був можливим очевидцем події, відгукнутись.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі