АнтиАвтомайдан оточив автомайданівців

На Європейській площі мітингувальники від Партії регіонів оточили автомобілі Автомайдану.

На Європейській площі 20 авто мітингувальників від ПР оточили п'ять машин Автомайдану. Афганці та нардепи намагаються не допустити конфлікту. Машини Автомайдану оточили прихильники ПР На Європейській площі мітингувальники від Партії регіонів оточили автомобілі Автомайдану. П'ять машин активістів Автомайдану знаодяться в "кільці" з 20 автомобілів прихильників Партії регіонів. Про це повідомляє активіст Автомайдану Андрій Рубан, передає Українська правда.

Активіст повідомив, що "оточення" почалося о 8:45 за київським часом. На Європейську площу вирушили учасники Євромайдану – афганці та народні депутати – які намагаються не допустити конфлікту між мітингувальниками двох груп. Машини прихильників ПР позначені в основному георгіївськими стрічками, пише ТСН

Зазначимо, в Партії регіонів визнали, що скандальний закон приймали спеціально під Автомайдан. Олійник хоче, щоб нові політичні акції були врегульовані. У скандальному законі йдеться про заборону автомобілям збиратися в колони більше п'яти машин без дозволу МВС.

  Фото Олександра Кравцова

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі