Автобуси з тернопільськими мітингувальниками затримали на дві години через складні погодні умови – ДАІ

Затримка автобусів до Києва пов’язана із складними погодними умовами. Про це повідомляє прес-служба управління ДАІ у Тернопільській області. Таким чином, у обласному ДАІ спростовують інформацію про те, що автобуси затримують через політичні процеси в країні.  

Нагадаємо,  20 січня, на вулиці 15 квітня, де знаходиться один з постів ДАІ, правоохоронці понад дві години  тримали автобуси з протестувальниками. Факт затримки автобусів у ДАІ підтверджують. Разом з тим прес-служба відомства повідомляє, що даний факт пов'язаний виключно зі складними  погодними умовами. 

“На даний час, на деяких Інтернет - сайтах з’явилися інформація про те, що працівники ДАІ Тернопільщини затримують автобуси з активістами до Києва для участі в акції «Євромайдан». Надається факт затримки автобусів з мітингувальниками понад дві години, які слідували до Києва в ніч з 20 на 21 січня ц.р. на виїзді з Тернополя в напрямку Збаража.

Дійсно, факт зупинки даних автобусів мав місце біля 24 години 20 січня ц.р. У своїх діях працівники ДАІ керувалися лише вимогами Закону України «Про дорожній рух», у відповідності до якого саме на працівників ДАІ покладено здійснювати роботу по контролю за пасажирськими перевезеннями.

Організації нерегулярних пасажирський перевезень регламентуються спільним наказом Міністерства транспорту та зв’язку та МВС України від 10.01.2006 року №1/6 «Про забезпечення безпеки пасажирських перевезень», про це добре знають перевізники, які здійснюють дані перевезення. Зупинка автобусів та проведення перевірки проводиться незалежно від того куди і з якою метою автобуси слідують.

Крім того, несприятливі погодні умови, як склалися 20 січня ц.р, значно ускладнили рух транспорту на дорогах області. Зокрема в цей час було утруднено проїзд по маршруту слідування даних автобусі в смт. Вишнівець Збаразького району та с. Горинка Кременецького району, де працювала снігоочисна техніка. У відповідності до рішення обласної комісії з питань техногенної-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №9 від 10 грудня 2013 року) на працівників Державтоінспекції області покладено завдання на час погіршення погодних умов зимового періоду 2013/2014 років здійснювати заходи щодо заборони нерегулярних перевезень в умовах, що можуть призвести до погіршення автомобільного сполучення та утруднення проїзду на дорогах загального користування. Відповідно, затримка даних автобусів пов’язана лише з тим, щоб дати змогу дорожнім організаціям провести очистку проїжджої частини, тим самим забезпечити проїзд. Це було роз’яснено працівниками ДАІ водіям під час перевірки документів. Тай самі пасажири та водії автобусів могли бачити, що в даний час зупинялися також великовагові автомобілі, що могли сприяти утворенню заторів на підйомах та перешкодити проведенню робіт по очищенню дороги”, – повідомляє прес-служба УДАІ УМВС у Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі