Тернопільських силовиків під Києвом тримають у казармі, де немає вікон, не працюють туалети, а сплять хлопці на підлозі (відео)

 Тридцять чотири молодих військовослужбовців таки відправили автобусами на Київ у ніч на понеділок.  З журналістами ІНТБ зв’язався один з них (із зрозумілих причин ані імені, ані прізвища не називаємо, також змінили його голос).  

На цих фото, зроблених мобільним телефоном та пересланих журналістам видно, що хлопці живуть у закинутій казармі. Вікон тут немає, сплять практично на підлозі. Поки ніяких наказів їм не віддають, проте підозрюють – сьогодні вночі змінять варту тих службовців, що стоять на барикадах на Грушевського останніх три доби. Таких військових, нагадаємо, називають «гарматним м’ясом».

“Близько 10-ї години вечора сказали типу, як бойова тривога, 2 години і маєм бути на території батальйону. Доїхали до Києва, завезли нас в якусь розформовану частину, поселили в казармі. Тут туалети, ніби працюють, але погано, бардак, все подерто, вікна розбиті, холодно, спимо на підлозі, на матрацах. Годували 2 рази на день. Взагалі ніяких вказівок не дають, що ми маєм робити і коли, скоріше всього ми наніч будем міняти тих хлопців, які там стоять вже три доби, які не спали і не їли там. Ніхто не хоче, всі за то, щоб скинути цю владу, але ми є люди слова, наказу тобто. Ми не можем відмовитись, бо давали військову  присягу “.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі