20:20, 23 березня 2011 р.

Цвіти, підсніжнику!

 

Для збереження та охорони рідкісних та зникаючих видів рослин нашого краю, широкого інформування громадськості щодо унікальності окремих видів флори Тернопільщини навчальні заклади області розпочали та просвітницьку  роботу.

Учні під керівництвом педагогів  проводять облік місць зростання першоцвітів, фото- та відеозйомку рослин,  готують малюнки, вишивки та інші приклади ужиткового мистецтва, присвячені першоцвітам, підготовку описових робіт та презентацій, а також прибирання й розчищення територій, де ростуть квіти.

Нагадуємо, підсні́жник звича́йний, підсніжник білосніжний— багаторічна цибулинна рослина, що цвіте у березні-квітні. Цибулини його отруйні. Зріла квітка зацвітає з насінини лише на 4-7 рік.Підсніжник є рідкісною рослиною і підлягає охороні.

Через масове варварське (разом з цибулиною) винищення у багатьох лісах підсніжники зникають, і лише від нашої свідомості залежить, чи зможуть помилуватися цими квітами у весняному лісі наші потомки.

Зірваний підсніжник стоятиме у вазі в кімнаті лише два-три дні. Підсніжник, що цвіте у лісі, залишиться найпершим весняним дивом для усіх людей на довгі роки.

Дитячі роботи закликатимуть зберегти це диво нашого краю для наступних поколінь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Вражаючий снігопад засипле ці області прямо завтра, лютий мороз суне в цей регіон": синоптики попередили про холод
"Радикальні зміни чекають пенсіонерів з 1 березня": українцям переглянуть розміри пенсій, такого "сюрпризу" ще не було
"Дикий снігопад пре в ці області України з шаленою люттю, сильний мороз накриє цілий регіон": синоптики про сніг і холод
"Відключення світла та продаж електроенергії": українця оштрафували на 17 000 грн за генератор
Оголошення
live comments feed...