Сутички не вщухають: кожні 15 хвилин до медпункту потрапляли поранені, двоє людей уже втратили очі

На Грушевського Вночі кожні 15 хвилин до медпункту потрапляв поранений, а двоє людей уже втратили очі.

Медики поки справляються із великою кількістю поранених. На Грушевського зростає кількість поранених. На Грушевського збільшується кількість поранених унаслідок заворушень. Кожні 15 хвилин один, а то й два потерпілих опиняються у медпункті, передає ТСН

Медики поки справляються із величезною кількістю травмованих. Наприклад, нещодавно одному пораненому зашили щоку. Лікарі нараховували десятки схожих поранень. Кажуть, що за останні чотири години як мінімум двоє людей втратили очі, - йдеться в сюжеті "5 каналу".

Нагадаємо, що раніше у медслужбі Майдану повідомили про п'ятьох загиблих на Грушевського.

На Грушевського демонстранти травлять міліцію димом і чатують свою територію.

Частина колонади стадіону "Динамо" ім. В.Лобановського почорніла від диму. Демонстранти продовжують палити покришки в центрі Києва У Києві на вулиці Грушевського триває протистояння між протестувальниками і міліцією.

Вночі правоохоронці так і не пішли проти демонстрантів. Активісти пояснюють це тим, що їдкий дим заважає просуватися. Крім того, на вулиці продовжують горіти автопокришки. Частина колонади стадіону "Динамо" ім. В.Лобановського почорніла від диму.

Протестувальники продовжують кидати у вогонь покришки, щоб воно не загасилося. При цьому на місці події знаходиться кілька сотень осіб. Час від часу міліція використовує проти активістів Євромайдану гумові кулі.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі