Сергій Надал вимагає негайно звільнити тернопільського МНКівця, якому загрожує до 12 років тюрми

У Києві судять тернопільського активіста, Івана Кізюка, йому інкримінують статтю 294 частина 2 Кримінального кодексу України, масові заворушення, які призвели до загибелі людей або до інших тяжких наслідків. Активісту загрожує від 8 до 12 років позбавлення волі.

Як повідомив товариш активіста Віталій Вовк, 25 січня ввечері Іван разом з двома товаришами йшов по вулиці Інститутській в захисній касці, його схопили люди в цивільними, затягнули за кордон міліції, що стоїть на вулиці Шовковичній, після того він зник.

«У ніч з 25 на 26 січня ми знайшли його у Святошинському РОВД, де нам повідомили що він у СІЗО. Ми рушили туди, побачили як приїхала швидка, когось вивезла і нам сказали що Івана у них немає. Після того ми знайшли його у одній з лікарень Києва. До нього пустили адвоката, який побачив у Івана на обличчі численні садини», - розповідає Віталій.

Сам активіст поїхав у Київ після подій, які сталися на вулиці Грушевського 21-22 січня.

«Коли у Тернополі, як і у всій Україні оголосили мобілізацію Іван рушив у Київ разом з нами», - підсумував Віталій Вовк. 

Міський голова Тернополя Сергій Надал заявив про готовність взяти на поруки тернополянина та вимагає негайно його звільнити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі