Як на Тернопільщині витягували автомобілі з снігової пастки

Більше 130 одиниць техніки та понад 700 робітників розчищають дороги області.

За словами керівника облавтодору, 25-26 січня складні погодні умови тримали в напрузі шляховиків області, оскільки всю добу йшов сніг.

"Найбільшу небезпеку дорожньому руху створювали великотоннажні автомобілі. З 17.00 25 січня по 8.00 26 січня в напрямках Тернопіль-Бучач, Тернопіль-Заліщики, Тернопіль-Бережани було введено обмеження руху для великотоннажного автотранспорту, який не має обладнання для протисковзання, - каже Сергій Гнат. - Таке рішення прийняли Служба автомобільних доріг у Тернопільській області спільно з Державтоінспекцією зважаючи на складні погодні умови, та з метою забезпечення безпеки дорожнього руху в темну пору доби".

Працівники дорожніх господарств з допомогою важкої буксирувальної та очисної техніки визволяли автомобілі, які не могли виїхати на пагорби. За вихідні із снігової пастки було витягнуто 48 одиниць транспорту. Більше 130 одиниць техніки та понад 700 робітників дорожніх організацій Тернопільського облавтодору очищали автодороги області та посипали їх протибуксуючими матеріалами.

Роботи по розчистці місцевих доріг та під’їздів до 23-х сіл, рух до яких був затруднений, продовжилися і 27 січня. На даний час ситуація на дорогах області спокійна, рух транспорту забезпечена у повній мірі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі