Україні загрожує надзвичайний стан: військові підтримують термінове розпорядження – ЗМІ

Журналісти поступово отримують підтвердження інформації про підготовку надзвичайного стану.

Армійців можуть перевдягнути у форму внутрішніх військ. В Україні можливе введення надзвичайного стану. Натяки Леоніда Кравчука отримують підтвердження, а журналісти отримали скановану копію розпорядження "Буран", в якій ідеться про перевдягання спецпризначенців та армійців у форму внутрішніх військ, йдеться в сюжеті ТСН.

Таку команду, за словами нардепів, нібито дав Микола Азаров міністру оборони Павлу Лебедєву.

"Ідеться зараз про десантну бригаду у Дніпропетровську і окремий аеромобільний пункт - у Миколаєві. Документи на передачу їх Захарченку готували сьогодні вночі", - заявив нардеп Анатолій Гриценко.

Журналістам вдалось одержати секретне розпорядження "Буран".  Інформацію про передачу військових підрозділів у підпорядкування Внутрішніх Військ у Міноборони - не коментують.

У терміновій телеграмі "Буран" вказується, що необхідно провести термінові збори офіцерів з метою підготовки звернення до президента України про необхідність введення надзвичайного стану. А джерела ТСН у військових частинах Криму, Миколаєва та Рівного нам підтверджують - збори справді проведені. Офіцери проголосували "ЗА".

У ПР кажуть, що опозиціонери мусять зважити на загрозу громадянської війни та ввійти у владу. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі