Штаб національного спротиву Тернополя оголосив «лови» Хоптяна

Представники Штабу національного спротиву та громади Тернопілля вже котрий день намагаються знайти голову облдержадміністрації Валентина Хоптяна.

Після того, як він опинився на лікарняному, активісти Майдану не знайшли його ні в лікарняних закладах, ні на робочому місці. При цьому, зауважили вони, Валентин Хопятн підписав проект бюджету на 2014 рік.

«Ми його в кабінеті не бачили, там постійно перебувають люди, які хочуть з ним зустрітися. І в кабінет ніхто, крім технічного працівника, не заходив. Але сьогодні з’явився проект бюджету на 2014 рік, підписаний Хоптяном. Це означає, що він працював. Тепер ми очікуємо, щоб він розглянув заяви двох своїх заступників, які подали на звільнення, раз він приступив до роботи», – каже представник Штабу національного спротиву Віктор Мартинюк.

Голова Штабу Володимир Стаюра закликав громадськість привести керманича області, якби хтось його десь побачив.

«Ми його на території області не визнаємо. Він кинув тернополян. Людина, яка втекла, яка, за нашою інформацією, переховується на території СБУ… Ми на жаль, не можемо його поки що виловити. Але більше він у всій кабінет не повернеться. Якщо він думає керувати так, як сьогодні підписував проект бюджету – десь в кущах, то йому це буде складно. Тому прошу всіх – якщо ви тільки побачите цю людину, одразу ведіть його до нас. Оголошуємо розшук. Винагороди не буде. Просимо привести його задурно», – сказав Володимир Стаюра.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі