Українці масово готуються тікати за кордон, а Шенгенські візи подорожчали вдвічі

Українці готуються виїхати за кордон: роблять візи і мріють про Європу.

Люди роблять багаторічні Шенгенські візи на випадок, якщо ситуація в країні стане критичною. Фірми-посередниці, які допомагають оформлювати візи, підвищили ціни на свої послуги в кілька разів, передає ТСН.

Поки на майданах столиці та інших міст - гаряче, люди готують шляхи відступу. Попит на послуги фірм, які допомагають отримати Шенгенські візи в останні кілька днів відчутно зріс і турфіми квапляться заробити на паніці.

Власник турфірми Максик Циркель розповів, що звичайна ціна на Шенгенську візу на рік коштує 250-450 євро, тепер її ціна зросла до 800-1000 євро. Чоловік називає таку ціну абсолютно штучною. Фахівець радить користуватися послугами лише фірм із надійною репутацією. Адже часто людям видають фальшиві візи, які важко самому відрізнити від справжніх. В жодному разі не можна доручати свої документи фірмі, потрібно тільки особисто відвідувати консульські установи.

Психолог Юрій Калашников каже, що бажання людей виїхати туди, де краще - цілком природне і відповідає духу часу. Більшість опитаних людей запевняють, хай що станеться, але вони залишаться в Україні. Декого обурює запитання про можливу імміграцію і лише деякі опитані зізнаються, що думки про виїзд із Батьківщини в них уже були.

Умовою для рішучого кроку люди називають погіршання економічних та політичних умов. Студенти, що стоять на Майдані не приховують, що хотіли би здобути освіту в Європі, але обіцяють і далі боротися за те, щоб добре було не там, де нас немає, а де ми є. Українці масово готуються виїхати за кордон   А психолог прогнозує, що навіть ті, хто наважиться виїхати, згодом повернуться додому, але уже іншими

Нагадаємо, що українці частіше подорожують через страх накопичувати гроші та бажання бути "не гірше за інших". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі