У четвер на Тернопільщині – строгий піст

Строгий піст в наміренні за швидше припинення суспільно-політичного протистояння запровадив Синод Української греко-католицької церкви.

Єпископи прийняли рішення, що піст буде безперервним, але в різні дні до посту закликають різні єпархії та екзархати за таким порядком:

понеділок – Київська архиєпархія, Донецько-Харківський екзархат, Одесько-Кримський екзархат;

вівторок – Львівська архиєпархія, Стрийська єпархія;

середа – Івано-Франківська архиєпархія, Коломийсько-Чернівецька єпархія;

четвер – Тернопільська архиєпархія, Бучацька Єпархія, Самбірсько-Дрогобицька єпархія;

п’ятниця – Сокальсько-Жовківська єпархія, Луцький Екзархат, Мукачівська єпархія

Архиєпископ і митрополит Василій Семенюк закликає вірних Тернопільсько-Зборівської митрополії і архиєпархії не бути байдужими, щиро молитися, жертвувати піст, відмовляючись від м'ясних та молочних страв, за Боже змилування над Україною та перемогу добра і правди.

Митрополія зберігатиме піст у кожний четвер до часу стабілізації ситуації в Україні. А кожного дня, о 21.00, архиєпископ дораджує молитися на вервиці у родинному колі.

Окремо єпископи доручили вірним після кожної Божественної Літургії промовляти молитву митрополита Андрея Шептицького за кращу долю українського народу та закликали продовжувати у храмах, монастирях та семінаріях безперервну цілодобову молитву, відповідно до порядку, визначеного отцями-парохами та настоятелями, а кожного дня о 21.00 год. єднатися у спільній молитві за Україну.

Також на синоді підкреслили важливість приватної молитви за Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі