У Тернополі жертви будівельної афери Щепановського волають “SOS!”

Тернополяни, які уклали договір з тернопільською фірмою "Будівельник" щодо зведення будинку по вулиці Довженка, просять про допомогу.

“11 червня 2008 року ми заключили договір з тернопільською фірмою "Будівельник" на 2-ох кімнатну квартиру по вулиці Довженка Блок "Б",та під час створення кооперативу на нашій квартирі, виявився "двійник". Голова кооперативу Телично Г. категорично відмовилася називати фамілію "двійника". У нас є рішення суду, від 21 грудня 2011 року про наші майнові права на недобудовану квартиру”,– пишуть жителі Тернополя.  

Як йдеться у відповіді міської ради, відповідно до чинного законодавства право власності на майно у члена кооперативу виникає з моменту державної реєстрації цього права відповідно до закону. У разі коли законодавством встановлено вимогу щодо прийняття в експлуатацію об'єкта нерухомого майна, державна реєстрація права власності на нього проводиться після прийняття такого об'єкта в експлуатацію в установленому законодавством порядку. Також ви, як член кооперативу відповідно до ст. 12 Закону України «Про кооперацію» вправі звертатися до органів управління та органів контролю за діяльністю кооперативу, посадових осіб кооперативу із запитами, пов'язаними з членством у кооперативі, діяльністю кооперативу та його посадових осіб. Одночасно в разі якщо будинок не прийнято в експлуатацію або якщо посадовими особами кооперативу чиняться перешкоди у реалізації Вами права власності ви вправі звернутися до суду за захистом своїх майнових прав та інтересів, в тому числі і в міліцію якщо є підстави вважати про вчинення шахрайських дій третіми особами. Окремо інформуємо проте, що в разі якщо Вами виконано усі вимоги договору дольової участі, будинок здано в експлуатацію та виготовлено технічний паспорт ви можете звернутися у суд з позов про визнання права власності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі