Тернополянки прикрасили місто стрічками і обіцяють Януковичу «безпечний зелений коридор» (ФОТО)

Сьогодні, у Тернополі  після Віче біля пам’ятника Степану Бандері розпочався регіональний етап всеукраїнської акції «Всенародна Хода Віри матерів та дітей України».

Жіноча ініціатива, яку підтримав Штаб національного спротиву Тернопілля, спрямована на те, аби зняти напругу по обидва боки барикад.

«Хода Віри» передбачала прикрашання дерев та кущів різнокольоровими стрічками. Жінки-матері, сьогоднішні та майбутні, чіпляли стрічки на знак підтримки вимог майдану. Таким чином вони пропонують Януковичу попросити прощення в українського народу, а взамін вони обіцяють вмовити своїх чоловіків стримати гнів і забезпечити йому «безпечний зелений коридор» для виїзду за кордон разом із сім’єю.  Ця обіцянка українських жінок, зараз розглядається президентом, така відповідь прийшла організаторам акції після того, як вони віднесли листа-пропозицію у приймальну глави держави, пише газета Свобода

«Ця акція не повинна закінчитись сьогодні, – просить її організатор Свінлана Нужна. – Не можна просто забути майдан і переключитись на Олімпійські ігри в Сочі. Потрібно будь-яким чином проявляти свою думку. Стрічки, які по всій Україні ми почали вивішувати ще з 23 січня, треба буде чіпляти до того моменту, поки президент не складе свої повноваження. Коли усі дерева та кущі України всіються яскравими стрічками, Янукович почує думку матерів та дітей України».

Тернополянки прикрасили місто стрічками і обіцяють Януковичу «безпечний зелений коридор» (ФОТО), фото-1 Тернополянки прикрасили місто стрічками і обіцяють Януковичу «безпечний зелений коридор» (ФОТО), фото-2 Тернополянки прикрасили місто стрічками і обіцяють Януковичу «безпечний зелений коридор» (ФОТО), фото-3 Тернополянки прикрасили місто стрічками і обіцяють Януковичу «безпечний зелений коридор» (ФОТО), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі