Третій чемпіонат «Ternopil Hockey Classic» планують провести на міжнародному рівні

Урочисте закриття всеукраїнського чемпіонату з хокею «Ternopil Hockey Classic» та церемонія нагородження переможців відбулися 9 лютого на набережній Тернопільського ставу. Змагання тривали 8-9 лютого, участь у них взяли 16 команд, 8 з яких з різних регіонів України.

Вдруге переможцем чемпіонату стала команда з Києва «Льодокол». Друге місце виборола команда «Миколаїв», третє – тернопільська команда «Галицькі Ведмеді».

«Завдяки спільним зусиллям ініціативної групи любителів хокею та Тернопільської міської ради у нашому місті відбувся другий всеукраїнський турнір з хокею, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра - Два дні поспіль у Тернополі тривало справжнє свято спорту. Дякую організаторам за ініціативу, гравцям за професіоналізм та чудову гру, а тернополянам – за активну глядацьку підтримку. Приємно що участь у змаганнях взяли представники різних областей України».

Один з ініціаторів змагань Георгій Хвічія-Дуве наголосив, що турнір не відбувся би без підтримки місцевого самоврядування Тернополя: «Ми завдячуємо міському голові Сергію Надалу та Тернопільській міськради за суттєву допомогу в організації та проведенні цих змагань. Це ми відчули уже вдруге поспіль. У місті робиться все для розвитку фізкультури і спорту серед населення. Цього року команди продемонстрували видовищну гру з високою майстерністю і безкомпромісною боротьбою. Завдяки зростанню рівня «Ternopil Hockey Classic» стає все популярнішим, ним цікавляться все більше і більше команд».

Організатори сподіваються, що третій чемпіонат «Ternopil Hockey Classic» відбудеться на міжнародному рівні за участі команд з міст-побратимів Тернополя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі