В Тернопільській облдержадміністрації працює... майстерня з ремонту взуття

Майстерня з ремонту взуття діє на першому поверсі будівлі облради поміж кабінетами структурних підрозділів облдержадміністрації.

Її сьогодні виявили активісти місцевого майдану під час обходу кабінетів ОДА. Як вказано на вивісці, ремонт взуття в «білому домі» здійснюється з 8 до 17 год за винятком обідньої перерви з 14 до 15 год.

Зайшла делегація активістів і до майстра, який ремонтує взуття. Чоловік запевнив, що йому ніхто не перешкоджає працювати і він не має жодних проблем із тим, щоб дістатися на своє робоче місце.

«Ми бачимо, що прокуратура обмежує права громадян на отримання послуг з ремонту взуття. Адже заборона людям перебувати в приміщенні ОДА відповідно до рішення суду за позовом прокуратури, не дасть їм можливості скористатися послугами даного майстра», – зазначив один з активістів Штабу національного спротиву Віктор Мартинюк.

Він пообіцяв, що даний момент теж буде фігурувати як один з аргументів в апеляційній скарзі. Адже рішення суду, яким активістів тернопільського Майдану зобов’язано  звільнити приміщення облдержадміністрації, місцеві протестанти вирішили наразі не виконувати, а оскаржувати його в апеляційному суді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі