«Зона высокого умственного напряжения» та інші приколи Тернопільської ОДА (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Чимало цікавого та кумедного можна було побачити сьогодні на поверхах влади.

Найбільше родзинок – в передприймальні кабінету Валентина Хоптяна, де вже два тижні ночують люди, тоді як самого керманича області з коридорів слід простиг.

Зокрема, активісти Майдану встигли зібрати «автографи» місцевих міліціонерів, в тому числі заступника начальника міліції області з громадської безпеки  Василя Облещука. Біля одного з автографів – напис: "Я люблю Україну". Виглядає, доки міліціонери ще масово чергували під кабінетом голови ОДА, люди встигли з ними у такий спосіб «подружитися».prykoly oda (1)

Тут же – наклейки із зображенням кролика з тюльпаном і написом: «Ваш чоловік не йде на Майдан, бо там «дуже небезпечно»? Не забудьте привітати його з 8 березня».prykoly oda (2)

Із дверей кабінету Хоптяна зникла традиційна вивіска. Її замінили на таку, яка, на думку активістів Майдану, більше відповідає сьогоднішні реаліям.prykoly oda (4) В одному з робочих кабінетів вдалося натрапити на не менш кумедний напис, який 100% відповідає тому, що діється в стінах ОДА))) Він гласить: «Вы находитесь в зоне высокого умственного напряжения». prykoly oda

А в одному з холів перед кабінетом для нарад облаштували "сучасний" "європейський" хідник. Чиновники тут мають витирати ноги, перед тим як зайти всередину. Де саме запозичено дизайн та творчий підхід до облаштування хідника залишається загадкою.  prykoly oda (3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі