У Тернополі через аварію електромереж зникла вода на БАМі та Східному

Неочікувано залишились без води мешканці Східного масиву, а без світла - мешканці БАМу та Аляски. Такий сюрприз трапився у Тернополі ввечері 10-го лютого. Причина - пошкодження кабелю на одній з підстанцій, повідомляють у міському РЕМі.

 - Світло на БАМі зникло о 22.00, з’явилось пізно вночі, - розповідає 20хвилин тернополянин Олексій Козак. - Ми одразу ж повимикали усе з розеток, щоб нічого не перегоріло. Адже на випадок такого ніхто, зазвичай, не компенсовує збитків.

Запобігти таким спонтанним випадкам зі світлом - неможливо, говорять у міському РЕМі.

- Це подібно до перегорання лампочки, - пояснює інженер-диспетчер міського РЕМу Петро Овчарик. - Пошкодився кабель однієї із підстанцій. Трапилось це о 22.00 10-го лютого. Туди одразу виїхала група майстрів. Зробили заживлення по резерву, тому світло вночі вже було. Проблему ліквідовують.

Одночасно зі світлом зникла і вода на БАМі, а також на Східному масиві. Причина та ж сама - аварія на електричній підстанції.

- У нас на БАМі є насосна станція, яка постачає воду і на Східний масив, - пояснює диспетчер водоканалу Анна Возняк. - У зв’язку з аварією туди не постачали електроенергію. Тому й відповідно зникла вода.

Подзвонити за консультацією, коли зникає світло, можна лише на стаціонарний номер - 23-63-97. Телефон водоканалу - 52-51-17.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі