• Головна
  • Тернополяни почали менше звертатися у лікарню з вуличними травмами
20:30, 11 лютого 2014 р.

Тернополяни почали менше звертатися у лікарню з вуличними травмами

Порівняно з минулим роком, у місті за січень та першу декаду лютого менше людей звертається у лікарню швидкої допомоги з вуличними травмами.

«У 2013 році за січень та першу декаду лютого до нас звернулося 596 тернополян з вуличними травмами, у 2014 році за цей же період – 322 особи, - зізнається Євген Голик, заступник головного лікаря з медичної частини міської комунальної лікарні швидкої допомоги. – Зазвичай це переломи верхніх та нижніх кінцівок. Потерпілі це люди середнього та старшого віку».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мобілізація посилюється новим законом, студенти масово втратять відстрочку і потраплять у ТЦК": кого мобілізують зразу?
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
Оголошення