Нехтування правилами поведінки на залізничних коліях коштуватиме тернополянам майже 80 гривень

Переходити колії лише у спеціально встановлених місцях просять залізничники. В лінійному відділі на станції "Тернопіль" нагадують: ходити залізничними коліями заборонено. За порушення правил передбачена адміністративна відповідальність - майже 80 гривень штрафу.

У Тернополі є 4 залізничні ділянки підвищеної небезпеки - на вулиці Татарській - так званий горбатий міст, залізничний вокзал, колії в районі хлібзаводу та на Новому Світі, повідомляє тв4. Саме тут люди найчастіше порушують правила поведінки на залізниці та переходять колію у не в встановлених місцях.

- Ми ставимо обмеження, застосовуємо такі попереджувальні заходи, тобто працівники обстежують ті ділянки, але як правило, ми не в силі виставити там постійний пост, там є попереджувальні знаки і загородження, але люди йдуть на неправильні кроки, - розповідає начальник лінійного відділу на станції "Тернопіль" УМВСУ на Львівській залізниці Ярослав Матвійчук.

Одним з найнебезпечніших є перехід через залізничну колію в районі так званого "горбатого моста". Це місце, з великим скупченням потягів як грузових, так і пасажирських, це виїзд і в'їзд зі станції "Тернопіль" у всіх напрямках. Проте це не зупиняє тернополян.

- Знаю, що не можна.

- Чому йдете?

- Так ближче.

- Я ж дивлюся чи їдуть поїзда, чи не їдуть, в одну сторону, в другу, під прямим кутом переходиться колія.

Нехтування правилами поведінки на залізничних коліях загрожує не лише життю порушника правил, але й сотень пасажирів, які їдуть у поїздах на цій ділянці.

- Неодноразово були випадки призупинення руху поїздів, хоч вони і в цих місцях обмежують швидкість, але в той же час застосовувалися машиністами засоби екстреного тормозіння, - пригадує Ярослав Матвійчук.

За перехід залізничними коліями не в спеціально встановлених місцях передбачена адміністративна відповідальність - штраф від тридцяти чотирьох до сімдесяти п'яти гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі