Голова тернопільських «сердечкових» Деревляний став кабінетним «революціонером»

Очільника Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василя Деревляного, якого раніше можна було нерідко побачити на пікетах під стінами ОДА, з початку революції взагалі не чути.

Як і його нового соратника по партії Романа Заставного.

Натомість інший «бютівець» Михайло Апостол, який свого часу гостро критикував Деревляного за спочивання на лаврах, на своїй сторінці в соцмережах активно інформує громадськість то про своє перебування на київському Майдані, то про підтримку гусятинських протестувальників та автомайданівців.

Цим інформаціям потенційного очільника місцевих «сердечкових» прес-службі облорганізації «Батьківщини» протиставти фактично нічого.

Аби хоч якось згадати добрим словом про шефа, на сайті розмістили матеріал про те, що Василь Деревляний… провів зустріч з міським головою Лановець Іваном Ткачуком. Нардеп наобіцяв мерові «золоті гори» та обмінявся думками щодо доцільності адміністративно-територіальної реформи.

«За словами Василя Деревляного, не дивлячись на критичну суспільно-політичну та економічну ситуацію в державі, він зробить все від себе залежне, щоб посприяти вирішенню наболілих господарських проблем, що заважають нормальній життєдіяльності міст та сіл на Тернопільщині», – розвеселила наприкінці інформації прес-служба «Батьківщини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі