Незабаром тернополяни зможуть купляти речі та продукти у «тюремному» магазині

В Україні відкрилася торговельна мережа магазинів Державної пенітенціарної служби. Продовольчі крамниці мають назву "Азбука смаку", а промислові - "Лавка майстра".

У Держпенітенціарній службі повідомляють, що мережа зовнішньо оформлена за єдиним зразком.

"У магазинах також розроблений індивідуальний дизайн і оформлено торгову вітрину, з огляду на фірмовий стиль та місце продажу. Тепер кожен споживач зможе запам'ятати товарний знак та яскраву назву самого магазину", - сказано у повідомленні.

Тюремники запевняють, що у магазинах є широкий асортимент продукції. Це, зокрема, cувенірна продукція: картини, кораблі, нарди, шахи, булави, ікони, кухонні набори, підсвічники тощо.

Продаються і швейні вироби: постільна білизна, захисні костюми, халати і рукавиці, камуфльовані костюми військового зразка або для мисливців чи рибалок, сигнальні жилети, а також взуття, пише gazeta.ua.

Серед кованих виробів пропонують мангали, урни, паркани, ворота, секції огорожі, решітки на вікна та двері. Крім того, у таких магазинах можна придбати меблі, сейфи, гаражі, візки, садово-городній інвентар, миючі засоби, дерев'яні ящики, причепи, колючу огорожу.

Враховуючи, що на Тернопільщині розміщена чимала кількість виправних закладів, ймовірно, що такий магазин незабаром відкриється і в нашому місті. 

541545_3_w_1000541545_4_w_1000

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі