• Головна
  • Штаб національного спротиву юридично захистить жителів Тернополя
20:30, 12 лютого 2014 р.

Штаб національного спротиву юридично захистить жителів Тернополя

Представники тернопільського штабу національного спротиву обіцяють юридичну підтримку усім, кому погрожують звільненням через громадянську позицію. 

На засіданні прес-клубу Марія Чашка повідомила про факти тиску на працівників у окремих департаментах ТОДА, пише Погляд. Тому вона звернулася до тернополян:

- Я хочу просити всю громаду Тернопільщини. Якшо хтось відчуває тиск, знову починаються репресії стосовно мирних громадян, які не згідні з діями цієї влади – повідомляйте нас і ми будемо забезпечувати юридичний і правовий захист.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"ТЦК вирушає в потрібні 4 місця по чоловіків, повістки раптово накриють там групи людей": мобілізація набирає обертів, ВЛК
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
"Дощі та грози насуваються на цілий регіон України, завтра злива накриє конкретну місцевість": температура приголомшить
Оголошення
live comments feed...