• Головна
  • На Тернопільщині жінка повішалася в душі
09:30, 13 лютого 2014 р.

На Тернопільщині жінка повішалася в душі

56-річну мешканку села Новий Олексинець, що на Кременеччині, знайшли повішеною у приміщенні літнього душу. Як з’ясувалось у ході слідства, жінка уже не перший раз пробувала покінчити життя самогубством.

На початку січня її витягували з колодязя на власному дворі. За словами родичів селянки, тоді вона так і не пояснила, через що стрибнула у колодязь, пише Доба.

Жінка ніде не працювала, проживала у Новому Олексинці. Зараз працівники Кременецького районного відділку міліції допитують свідків та проводять досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Смертельна аварія біля Тернополя: після зіткнення мікроавтобуса та легковика рятувальники деблокували водія
У селі Скоморохи сталася жахлива аварія. Мікроавтобус Mercedes-Benz Sprinter зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2108. Внаслідок інциденту одна людина загинула, а ще одна отримала травми.
12:57
ТОП новини
"ТЦК назвали місця, куди підуть з рейдами шукати чоловіків незабаром": у списку 6 основних локацій, мобілізація наростає
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"З 1 серпня Україну накриє новий етап мобілізації, реформа ТЦК і нові правила наближаються": призвуть людей з 2 ознаками
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення