
09:30, 13 лютого 2014 р.
На Тернопільщині жінка повішалася в душі
56-річну мешканку села Новий Олексинець, що на Кременеччині, знайшли повішеною у приміщенні літнього душу. Як з’ясувалось у ході слідства, жінка уже не перший раз пробувала покінчити життя самогубством.
На початку січня її витягували з колодязя на власному дворі. За словами родичів селянки, тоді вона так і не пояснила, через що стрибнула у колодязь, пише Доба.
Жінка ніде не працювала, проживала у Новому Олексинці. Зараз працівники Кременецького районного відділку міліції допитують свідків та проводять досудове розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
16:59, 17 червня
18:05, 20 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
11:30, 18 червня
