Для чого мер Тернополя зустрічався з власниками гаражів на Текстильній?

12 лютого міський голова Тернополя Сергій Надал зустрівся з ініціативною групою тернополян, гаражі яких знаходяться на вулиці Текстильна.

Очільник міста проінформував присутніх про те, що 31 січня депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про передачу земельних ділянок під кожним гаражем їхнім власникам по договору сервітуту на 49 років та ознайомив з умовами договору. Перші 10 людей, які подали свої заяви та оформили необхідний пакет документів вже заключили відповідні угоди.

Присутні на зустрічі тернополяни висловили прохання внести зміни до договору сервітуту, зокрема зробити акцент на пункті про передачу земельних ділянок виключно їх користувачам.

Міський голова Тернополя дав доручення відділу земельних ресурсів міськради максимально пришвидшити підготовку рішень на укладання договорів земельних сервітутів, при прийняті документів враховувати наявність візи голови правління гаражного кооперативу та № гаража згідно проведеної інвентаризації. Юридичне управління зобов’язане внести зміни до договору в частині надання права на проведення будівництва гаражів та надання права самостійно визначати, хто буде здійснювати охорону території.

Нагадаємо, територію на вул. Текстильній, де знаходяться гаражі тернополян, сесією міськради було передано на обслуговування комунального підприємства Тернопільської міської ради «Тернопільбудінвестзамовник». Раніше дана територія була в користуванні підприємства «Промінь». Прийняттю даного рішення передували систематичні звернення від правоохоронних органів, які вказували на те, що на цій території стоять незаконно збудовані гаражі, які не мають жодної документації.

 

Для довідки.

Клопотання стосовно надання дозволу на укладення договору сервітуту на 49 років на земельну ділянку за адресою вул. Текстильна необхідно подавати у відділ звернень та контролю документообігу за адресою вул. Листопадова,6 із наступними документами:

- копія паспорта (1,2 і сторінка з реєстрацією місця проживання);

копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків;

- копія договору надання послуг автостоянки ( копія іншого документу, який підтверджує право користування стоянкою);

- графічні матеріали (викопіювання з чергового плану міста 1:2000, план земельної ділянки 1:500 з описом меж, на яких зазначено місце розташування та розмір земельної ділянки);

- розрахунок потреби площі.

- Стосовно правомірності оплати членських внесків, зазначаємо, що громадяни (власники транспортних засобів), які уклали договір надання послуг автостоянки для зберігання власного автомобіля, сплачують їх згідно договору.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі