ШТОРМове попередження

Сьогодні вранці (приблизно о 6.20) молодий буйвол Шторм, що перебував у тимчасовому загоні на карантині, повалив стару  неукріплену огорожу. Неподалік по доріжці проїжджала група велосипедистів, які, побачивши тварину, почали свистіти. Наляканий буйвол перестрибнув звалений паркан і вибіг на центральну алею парку Топільче.

Невдовзі звідти він попрямував на автомобільну дорогу. Очевидно, авто ще більше налякали Шторма, і він побіг до мосту в напрямку «Дружби». Біля пішохідного переходу тварина, знаходячись в стресовому стані, атакувала два автомобілі. До речі, буйвол обрав авто червоного кольору. На щастя, водії та пасажири не постраждали, лише бідкаються, що страхові компанії не компенсують їм ремонт авто.

Зараз Шторм, ймовірно, знаходиться в районі вул. Миру, а рятувальники готують облогу, щоб тимчасово приспати бунтівника і доправити його в надійний загон. Рятувальники наполегливо радять мешканцям мікрорайону «Дружба» та вул. Живова не виходити без потреби на вулицю. На вул. Миру, Карпенка, Живова, Танцорова обмежено автомобільний рух.

Додаткова інформація.

Консультант з автострахування Евген Тепляк (Страхова компанія «Форс»):

- Експерти нашої компанії вважають, що пошкодження авто, завдані твариною, належать до форс-мажорних обставин, а отже, власники транспортних засобів отримають грошову компенсацію, але за умови, що тварина, яка належить управлінню парків, також була застрахована.

Сторож Іван Михайлович Ю. :

-         Я не знаю, як так сталося. Загончик для Шторма обрали маленький, але добрий. Чого він виламав ті слупики, хто його зна… Це твар, худібка, він не скаже. Але він не був злий. В мене моркву їв з долоні. То була спокійна худобина. Його певно настрашили!

Зоотехнік племгосподарства «Світанок» В.Й.Степанків:

-         Буйвол – це той самий бик. Ми то в себе добре знаємо, що навесні в биків буває гон. Тоді скотина робиться некерована, бо то природа, інстинкт. Може бути відмова від їжі, агресія. А те, що він вибрав червоні машини, то всім відомо, що бики небайдужі, як то кажуть, до червоного кольору. Але його треба обов’язково зловити, бо бик в місті – то є небезпечно. Тільки щоб і йому шкоди не завдати, бо тварина не винна.


ШТОРМове  попередження, фото-1
ШТОРМове  попередження, фото-2
ШТОРМове  попередження, фото-3
ШТОРМове  попередження, фото-4
ШТОРМове  попередження, фото-5
ШТОРМове  попередження, фото-6
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі