Тернопільську «амазонку» можуть позбавити волі на 8 років

13 лютого 2014 року на допит до міліції викликали голову фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Тернопільські облраді, активістку тернопільського Майдану Марію Чашку.

Причиною виклику є “створення на території области непередбаченого законом воєнізованого формування”. Кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України, яке інкримінують активістці, передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, пише ternopilinfo.

“Ми вже неодноразово говорили людям, що нинішня влада боїться свого народу. Тепер бачимо, що вона боїться не лише неозброєних міцних чоловіків, а й остерігається жінок, які вчаться самозахисту та не бажають бути скривдженими, – зазначила Марія Чашка. – Позбавляючи людей права на самозахист, правоохоронні органи прислуговують диктатурі Януковича. Але всі ми добре знаємо, що це не народ порушує закони держави, а бандитський клан, що узурпував як законодавчі, так і виконавчі органи влади”.

Націоналістка пояснила для чого створений жіночий загін самооборони.

“Громада Тернопільщини готова захищатися від посягань на свою безпеку. Ми не маємо жодного незаконного воєнізованого формування! Є жіночий загін, який за потреби може захищатися й слідкувати за порядком в місті, а не влаштовувати якісь там терористичні акти, як це “ввижається” режимові та його бандитам. Правоохоронцям натомість треба займатися реальними злочинами: вбивствами, крадіжками та зґвалтуваннями, а не шукати правопорушників серед жіночої самооборони”, – заявила свободівка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі